Posadzki żywiczne

Zdobyte w ostatnim czasie doświadczenie pozwala naszej firmie na realizowanie profesjonalnych usług związanych z wykonywaniem posadzek. W ramach prowadzonych działań zajmujemy się tworzeniem przede wszystkim wylewek anhydrytowych, jednak w ostatnim czasie propozycja firmy została wzbogacona również o posadzki żywiczne. Odznaczają się one licznymi walorami, które powodują, że są stosowane już nie tylko w przestrzeniach prywatnych, ale również w miejscach, takich jak siedziby firm czy hotele. Każda z osób znajdzie więc najodpowiedniejsze zastosowanie dla swoich potrzeb.

Posadzki żywiczne - postaw na sprawdzone rozwiązania


Oferowane przez nas posadzki żywiczne są wykonywane przez prawdziwych fachowców w branży. Na co dzień korzystamy ze specjalistycznych narzędzi oraz sprzętów, co powoduje, że swoje realizacje prowadzimy w niezwykle sprawny oraz profesjonalny sposób. Swoje prace wykonujemy z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa, a także z myślą o jak najlepszej jakości tworzonej wylewki. Powoduje to, że gotowa posadzka charakteryzuje się znakomitym wykonaniem, które sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób.

Największe zalety posadzek żywicznych


Tworzone przez nas posadzki żywiczne odznaczają się wieloma zaletami. Wspomnieć w tym miejscu należy przede wszystkim o wysokiej wytrzymałości. Wylewki tego typu mogą być poddawane nawet bardzo dużym obciążeniom bez ryzyka ich pęknięcia lub odkształcenia. Bardzo dużym walorem jest ich odporność na działanie czynników zewnętrznych, która powoduje, że posadzki żywiczne znajdą swoje zastosowanie nie tylko wewnątrz, ale również na zewnątrz budynków.

Posadzki żywiczne charakteryzują się łatwością w utrzymaniu higieny, co sprawia, że ich powierzchnia jest czysta i zadbana nawet przy zastosowaniu najpopularniejszych i ogólnodostępnych środków czyszczących. Tego typu wylewki są najczęściej stosowane w przestrzeniach, takich jak zakłady produkcyjne, hale przemysłowe, magazyny, a ponadto również biura, hole czy recepcje.

Jak działamy


W czasie tworzenia posadzek żywicznych wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt, który bardzo mocno ułatwia przeprowadzenie całego procesu. Dysponujemy między innymi profesjonalnymi zacieraczkami, dzięki którym możliwe jest uzyskanie idealnie równej i gładkiej powierzchni. Po zakończonej realizacji nakładamy warstwę lakieru ochronnego, który zabezpiecza wylewkę przed nadmiernym zużywaniem się w czasie eksploatacji. Powoduje to, że po posadzce mogą poruszać się nawet bardzo ciężkie maszyny i pojazdy bez ryzyka jej uszkodzenia. Zastosowane technologie oraz sprawdzone rozwiązania powodują, że wykonywane przez nas posadzki żywiczne mogą być użytkowane przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia.

Sprawdź, co oferujemy


Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy. Przeprowadzone w ostatnim czasie liczne realizacje dają nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów zarówno pod względem szybkości, jak i precyzji działania.